Будинок культури

Будинок кФотоультури у селі Веселому працює з 1983 року. Фінансується з місцевого бюджету і налічує дві штатні одиниці: директор, художній керівник.

Веселівський Будинок культури направляє свою творчу діяльність на організацію культурно-дозвільної роботи серед жителів села Веселе, розвиток матеріально-технічної бази Будинку культури, впровадження нових культурно-творчих ініціатив, реалізацію найцікавіших творчих проектів, розвиток усіх видів жанрів аматорського мистецтва, традицій культури, української обрядовості народних промислів та ремесел, а саме: проводяться свята та концерти для населення різної категорії, проводився День села, в якому активну участь приймає все населення села.

Веселівський Будинок культури постійно веде пошук народних талантів. На протязі всього року у Веселівському Будинку культури проводяться концерти з залученням дітей школи та дітей дошкільного закладу.

Кожного року перед районним відділом культури та виконавчим комітетом сільської ради заслухується інформація щодо роботи та матеріально-технічної бази Будинку культури.

У зв’язку з відсутністю коштів у бюджеті сільської ради, Будинок культури не має змоги вирішити свої нагальні проблеми.

Матеріальна база Веселівського Будинку культури завдяки належному користуванню збережена, але потребує сучасного оновлення. Протягом 2014-2015 років придбана комп’ютерна техніка, розпочато встановлення нових метало пластикових вікон, але головною потребою Будинку культури залишається відсутність опалення та капітального ремонту будівлі.

ПРОВЕДЕННЯ НОВОРІЧНИХ ПОЗДОРОВЛЕНЬ БЮДЖЕТНИХ ОРГАНІЗАЦІЙ ТА КРАЩИХ ЛЮДЕЙ СЕЛА 29 грудня 2015 року

Весело та святково пройшли Новорічні поздоровлення бюджетних організацій у Веселому. Дід Мороз та Снігуронька разом з працівниками місцевого Будинку культури віршами та піснями привітали кращих людей села, підприємців та бюджетників з Наступаючим Новим Роком та побажали миру Україні та її захисникам, які воюють в зоні АТО.

НОВОРІЧНІ ЩЕДРУВАННЯ УЧАСНИКІВ ХУДОЖНЬОЇ САМОДІЯЛЬНОСТІ ВЕСЕЛІВСЬКОГО БУДИНКУ КУЛЬТУРИ 3 СіЧНЯ 2016 року

Ох, весело ж нам щедрувалося!!!! Дівчата вбранні в українські костюми (а це учасники художньої самодіяльності місцевого Будинку культури) обійшли все село, заглянули і в садибу пенсіонерів (сім’я Першиних, Цилінськіх, Рудих, Лукьянчук Софії, та багато інших), сільських депутатів Юдіна І.М., Хомутовської Марини) сільських підприємців (Анастюка С.В. та Павлівського М.М., Ігнатенка В., Кашуби О., та багато інших). Співали гарні українська пісні та щедрівки, в яких бажали людям щастя та радості, здоров’я та благополуччя родинам.

 13.01.2016_1

13.01.2016_5

13.01.2016_7

13.01.2016_8