Проведення свята Дня Державного прапора та 28-ї річниці Дня Незалежності України

Урочисто та тепло відбулося святкування Дня Державного прапора та 28-ї річниці Дня Незалежності України 23 серпня 2019 року у селі Веселому. Свято народних традицій та музики.

Неймовірні враження залишились у жителів Веселого. Вся концепція заходу: оздоблення сцени на площі біля будинку культури, творча виставка майстрів села, святкова концертна програма підкреслювали його народний український колорит. Вже з 17:00 години на площі працювали атракціони для малечі та виставка прикладного мистецтва, організована місцевою бібліотекою (завідувач сільською бібліотекою – Табачна А.В.). Маленькі українці були зайняті малюнками на асфальті, малюючи рідну різнокольорову Україну.

О 19:00 годині прозвучали перші музичні акорди і стартувала концертна програма свята. 31 номер програми пройшов, мов на одному диханні. Родзинкою концерту стали наші нові дуети та солісти. Чудово виконали пісню про український рушничок найменші учасники концерту: Анастюк Сергій (молодший) та його сестричка Настуся. Солістка Софійка Кремянська виконала пісню «Сестра» разом зі своєю молодшою сестричкою. Глядачі бурхливими оплесками супроводжували всіх аматорів сцени. Закінчилося святкування дискотекою, яка тривала до 24:00 години.

i (4)

i (2)

Ми вдячні всім учасникам, майстрам, гостям та слухачам за гарний настрій, неповторні враження та підтримку національних традицій та звичаїв !!!

Все заплановане вдалося!

Мирного всім нам неба та успіхів у творчості!!!!

Слава Україні!